/* * @version $Id: index.php 14401 2010-01-26 14:10:00Z louis $ * @package Joomla * @copyright Copyright (C) 2005 - 2010 Open Source Matters. All rights reserved. * @license GNU/GPL, see LICENSE.php * Joomla! is free software. This version may have been modified pursuant * to the GNU General Public License, and as distributed it includes or * is derivative of works licensed under the GNU General Public License or * other free or open source software licenses. * See COPYRIGHT.php for copyright notices and details. */ Люботин. Городской портал. -->
Почта @lubotin.com

Люботин. Городской портал.

Результати соціологічних досліджень: рейтинги партій «Батьківщина», БПП, «Самопоміч» ростуть, у «Народного фронту» – падіння

Після виборів зросли рейтинги трьох парламентських партій: «Батьківщини», «Блоку Петра Порошенка», «Самопомічі». Про це заявив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто на прес-конференції в Києві.

Згідно з результатами дослідження, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в середині березня, то голоси громадян України віком від 18 років розподілилися б таким чином:

- 26,7% проголосували б за партію "Блок Петра Порошенка",

- 17,1% - за партію "Самопоміч",

- 11,5% - за Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина",

- 10,2% - за партію "Опозиційний блок",

-  8,4% - за Радикальну партію О. Ляшка,

- 6,6% - за партію "Народний фронт",

- 5,2% - за партію "Правий сектор",

- 4,8% - за партію "Громадянська позиція",

- 4,1% - за Всеукраїнське об'єднання "Свобода",

- 2,6% - за Комуністичну партію України,

- 1,1% - за партію "Удар",

- за інші партії - загалом 1,7%.

Соціологи КМІС звернули увагу, що рейтинг партії Юлії Тимошенко виріс вдвічі.
Грандіозне падіння демонструє політична сила Арсенія Яценюка: за неї готові віддати голос на 15,5% менше виборців.
Також відзначається, що у порівнянні з результатами президентських виборів у травні 2014 р. вагомого падіння зазнав рейтинг Петра Порошенка (-19,5%), але це все ще дозволяє йому посідати перше місце. Юлію Тимошенко українці вважають другим після чинного президента політиком, третє місце посідає Андрій Садовий.
Опитування проходило з 26 лютого по 11 березня 2015 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2040 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.
(за матеріалами інтернет-видань)
 

Дорогі наші славні жінки!

Вітаємо Вас із Днем весни – Днем Жінки!

Українська жінка споконвіку була берегинею свого роду, народу. Була уособленням найкращих людських цінностей – турботливості, вірності та патріотизму.

Жінка – мати, мудра порадниця та вірна союзниця. Саме українська жінка виховала героїню сучасності – нашу Надю Савченко.

Бажаємо Вам весняного настрою, сердечної радості, нев’янучої краси та справжнього жіночого щастя.

 

Із любов’ю, депутати фракції «ВО «Батьківщина»
У Люботинській міській раді

 

У свободи завжди є ціна

18 - 20 лютого 2014 року стали найтрагічнішими сторінками боротьби за незалежність України періоду новітньої історії.

Увесь світ облетіли відеокадри цинічного розстрілу Героїв Майдану. Злочинна влада, прагнучи залякати громадськість та зберегти свою владу в державі, вдалася до нелюдських кроків – розстрілу беззбройних громадян – кращих дітей України. Вони дійсно були кращими – щирими, відвертими, патріотичними. Глибока відповідальність та почуття необхідності виборювати волю навіть ціною власного життя надихала інших Героїв ставати на їх місце.

І в тяжкі години протистояння їх підтримувала любов до людей, своєї землі, віра в краще майбутнє рідної України!

Не судилося їм побачити вільну весну, та пам'ять про них, провісників свободи, житиме в наших серцях!

 

 

На фото:

Київ 2014 рік, вул. Інститутська.

Лютий 2014 рік. Харків прощається із Героєм Небесної сотні Євгеном Котлярем.

 

Акція на на підтримку Надії Савченко

26 січня, у день засідання сесії ПАРЄ, люботинці долучилися до міжнародної акції Free Savchenko Global Day  з вимогою звільнити Надію Савченко.

Як відомо, Надія Савченко потрапила в полон до терористів 17 червня минулого року. Через тиждень вона була незаконно перевезена на територію Російської Федерації, де  і утримується до цього часу у слідчому ізоляторі м. Москви.

Увага усієї громадськості світу прикута до нашої льотчиці, багато зусиль на дипломатичному рівні було застосовано, щоб звільнити Надію.

Та наша героїня, перебуваючи в полоні, не здається. Вона оголосила голодування, і ось уже 47 діб його тримає, демонструючи незламність та непохитну віру у перемогу України.

26 січня, набувши статусу повноправного члена Парламентської Асамблеї Ради Європи, Надія Савченко отримала міжнародну дипломатичну недоторканість.

Маємо глибоке переконання, що керівництво ПАРЄ знайде достатні важелі впливу на Росію, щоб добитися звільнення нашої Надії.

 

Дорогі люботинці!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай цей рік стане для усіх нас роком примирення, визначальним роком для справжнього відродження рідної України.

Рік, що минув, був надзвичайно складним для нас. Ми пережили події Майдану та анексію Криму, коли вирішувалася доля усієї держави, її суверенітету та цілісності. Зараз у нас відбуваються воєнні дії у сусідній області. Та ми переконані, що спільними зусиллями наведемо лад у своєму домі і наша рідна країна буде процвітаючою, могутньою та самодостатньою.

Дорогі земляки! Зичимо Вам достатку в домі, щасливої й щедрої долі та Божого благословення на усі Ваші добрі справи.

Із повагою, депутати фракції «ВО «Батьківщина» у Люботинській міській раді


 
Warning: include(html/template.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168 Warning: include(): Failed opening 'html/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168

Чем больше всего запомнился Вам первый год работы городской власти нашего города ?
 
QR Code