/* * @version $Id: index.php 14401 2010-01-26 14:10:00Z louis $ * @package Joomla * @copyright Copyright (C) 2005 - 2010 Open Source Matters. All rights reserved. * @license GNU/GPL, see LICENSE.php * Joomla! is free software. This version may have been modified pursuant * to the GNU General Public License, and as distributed it includes or * is derivative of works licensed under the GNU General Public License or * other free or open source software licenses. * See COPYRIGHT.php for copyright notices and details. */ Грабіжницьке підвищення цін на комунальні послуги – водопостачання та водовідведення у нашому місті. -->
Почта @lubotin.com

Грабіжницьке підвищення цін на комунальні послуги – водопостачання та водовідведення у нашому місті.

 

Люботинським виконкомом від 14 грудня 2010 року № 495 було прийняте рішення про підвищення тарифів на комунальні послуги – водопостачання  та водовідведення у 2,3 рази та у 3,4 рази відповідно.

Якщо до нових тарифів 1 куб води обходився споживачу 3,00 грн, а водовідведення – 3,54 грн., то після підвищення тарифів вода буде коштувати 6, 96 грн. а каналізація – 12, 12 грн.

Отримавши квитанції із новими тарифами за послуги, громадяни, які мешкають в основному у багатоповерхівках, зібралися на загальні збори, на які запрошувався і міський голова Теличко В.О., але він, зіславшись на зайнятість, не прийшов.

Рішенням зборів було прийняте колективне звернення до міського голови та депутатів ради стосовно перегляду та відміни нових тарифів.

Ініціативна група відразу розпочала збір підписів за відміну грабіжницьких тарифів, і вже через дві доби на руках мала більше 500 підписів громадян, не згодних платити за послуги за новими тарифами.

20 січня відбулася сесія міської ради, на якій вносилося до порядку денного питання про підвищення тарифів, як невідкладне, у зв’зку із тією соціальною напругою, що склалася у місті.

Але депутатська більшість не проголосувала за його розгляд та прийняття відповідного рішення.

Таким чином, люди змушені будуть вже за січень місяць платити за новими тарифами.

Та мешканці мікрорайонів – Шевченківського, Барабашівського, р-на вул. Гайдара, п’ятиповерхівок по вул. Гавенка та Франка – не опускають руки, а мають намір відстоювати свої права всіма наданими законодавством засобами та гарантованими Конституцією України правами.

Адміністрація сайту буде інформувати відвідувачів про ситуацію, що склалася у місті у зв’язку із підвищенням тарифів на комунальні послуги.

 

 
Warning: include(html/template.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168 Warning: include(): Failed opening 'html/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168

Чем больше всего запомнился Вам первый год работы городской власти нашего города ?
 
QR Code