/* * @version $Id: index.php 14401 2010-01-26 14:10:00Z louis $ * @package Joomla * @copyright Copyright (C) 2005 - 2010 Open Source Matters. All rights reserved. * @license GNU/GPL, see LICENSE.php * Joomla! is free software. This version may have been modified pursuant * to the GNU General Public License, and as distributed it includes or * is derivative of works licensed under the GNU General Public License or * other free or open source software licenses. * See COPYRIGHT.php for copyright notices and details. */ Заява Директору департаменту містобудування та архітектури ХОДА -->

Заява Директору департаменту містобудування та архітектури ХОДА

Директору департаменту містобудування та архітектури ХОДА

Головному архітектору Харківської області

Голові Харківської обласної містобудівної ради

Рабіновичу М. С.

_____________________________________________________

м. Харків, вул. Сумська, 76

Членам Харківської обласної містобудівельної ради

______________________________________________________

м. Харків

Голови правління громадської організації

«Товариство захисту культурної спадщини

та природного середовища «Люботин»

Гостєва В. Д.

______________________________________

м. Люботин, вул. Гиївська, 2

Заява

Товариство, громада міста просить при розгляді та затверджені проектно-кошторисної документації на будівництво «Комплексу по управлінню комунальними відходами в місті Люботин», за адресою: м. Люботин, вул. Леніна, 112 дати належну оцінку нижче перерахованим порушенням,  допущеними при розробці проектно-кошторисної документації.

1. Згідно генерального плану м. Люботина Харківської обл., розробленого інститутом «Харківпроект» у 1990 році, дія якого продовжена до грудня 2014р., межа, як населеного пункту, з заходу - на ділянці кладовища проходить вздовж вул. Леніна до автомагістралі Київ-Харків. Але в рішеннях Люботинської міської ради, в Детальному плані полігону ТПВ, розробленого «КП «ХРУКЦ», ця земельна ділянка за адресою: м. Люботин, вул. Леніна, 112, визначена «як земельна ділянка за межами населеного пункту» на території Люботинської міської ради.

Товариство просить Вас з'ясувати, з якою метою була зроблена фальсифікація? Що спонукало посадових осіб, керівників міста Люботина, розробника проекту піти на фальсифікацію?

2. Замовник та розробник проекту не виконали вимоги закону - не опублікували в засобах масової інформації «Заявление об экологических последствиях планируемой деятельности комплекса с целью организации обсуждения проекта и возможности учета общественных интересов»!

3. Замовником та Люботинським міськвиконкомом не були проведені громадські слухання на етапі розробки ОВНС та затвердженні «Детального плану території існуючого полігону ТПВ та території Люботинської міської ради Харківської області за межами населеного пункту під будівництво полігону ТПВ!

За ініціативою громади м. Люботина громадські слухання, призначені на 15.09.13р. о 14-00 годині, у актовій залі ж/д ліцею! Просимо членів містобудівної ради прийняти участь в слуханнях.

4. Не зроблена, не врахована, ніяк не відображена в Акті вибору земельної ділянки під будівництво «Комплексу по управлінню комунальними відходами в місті Люботині» той факт, що по межі визначеної земельної ділянки вже розташований один «Сміттєперероблювальний комплекс» станції Люботин ДП «Південна залізниця потужністю 0,7 т/год, 2900 м³ в рік, вартістю 8,9 млн. грн. в цінах 2003р,  який був побудований для потреб м. Люботина!

5. Ніяк не проаналізована існуюча в місті Люботин схема санітарної очистки міста. Чи готове місто вивезти на полігон ТПВ 152 м³ ТПВ в сутки, та 39000 м³ ТПВ в рік?

Станом на 1 серпня 2013р. місто для цілей санітарної очистки міста має один трактор і один сміттєвоз, які спроможні вивезти в день не більше 25-30 м³/добу!

Місто Люботин на сьогоднішній день зможе використати майбутній полігон на 15-20%?

Зауваження щодо запропонованого до розгляду та затвердження проекту будівництва комплексу-полігону ТПВ.

6. У проектно-кошторисній документації на будівництво полігону ТПВ не передбачено придбання та комплектація об’єкту технологічними механізмами. Як це треба розуміти?

7. У проектно-кошторисній документації, не передбачено будівництво раніше запланованої утримуючи дамби в нижній частині старого сміттєзвалища «Вороній яр». У випадку, якщо не буде побудована в нижчій частині існуючого сміттєзвалища «Вороній яр» утримуюча дамба, а також враховуючи те, що вище буде майже 1,5 га не рекультивованого старого сміттєзвалища, то задекларовані в проекті будівництва комплексу природоохоронні блага для міста Люботин, будуть не більше ніж агітаційна брехня!

8. Згідно проектно-кошторисної документації, поряд, на відстані приблизно 100 м від задекларованого найсучаснішого полігону ТПВ, залишається 1,5 га площі нерекультивованого старого сміттєзвалища «Вороній яр»?

Новий побудований полігон ТПВ буде мати, як визначено проектно-кошторисною документацію на будівництво комплексу, такий же вигляд, як зараз «СПК станції Люботин ДП Південна залізниця» - «Айсберг посередині сміттєзвалища» (фото додаються).

Просимо з'ясувати і повідомити Товариству, з яких джерел буде виділено 29 млн. на будівництво комплексу?

Якщо містобудівна рада, не дай Бог, затвердить запропонований для затвердження проект будівництва «Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботині» без урахування усіх вищевикладених порушень закону, зауважень громади, то в такому випадку Товариство змушене буде звернутися за захистом прав громади до уряду та відповідних комітетів Верховної Ради України.

Більш детальну інформацію можна отримати із «Матеріалів громадської експертизи щодо визначення доцільності розміщення на території населеного пункту м. Люботина «Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин, вул. Леніна, 112».

Просимо також з'ясувати, чи погоджено проектно-кошторисну документацію на будівництво комплексу – полігону ТПВ з відповідними органами, враховуючи те, що місто Люботин включено до «Списку історичних міст України»?

Просимо запросити на засідання містобудівної ради та надати слово для виступу голові правління товариства Гостєву Володимиру Дмитровичу, тел. (096) 543-72-35.

З повагою

Голова правління товариства                                                                 В. Д. Гостєв

 

 
Warning: include(html/template.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168 Warning: include(): Failed opening 'html/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168

Чем больше всего запомнился Вам первый год работы городской власти нашего города ?
 
QR Code