/* * @version $Id: index.php 14401 2010-01-26 14:10:00Z louis $ * @package Joomla * @copyright Copyright (C) 2005 - 2010 Open Source Matters. All rights reserved. * @license GNU/GPL, see LICENSE.php * Joomla! is free software. This version may have been modified pursuant * to the GNU General Public License, and as distributed it includes or * is derivative of works licensed under the GNU General Public License or * other free or open source software licenses. * See COPYRIGHT.php for copyright notices and details. */ Нечипоренко О.С. -->

 

Слово про Людину

Хто сказав, що робота в освіті – невдячне марнотратство життєвих сил?
Головне завдання школи – виховати людину, громадянина, особистість, і при тісній співпраці з сім’єю це частіше всього вдається. В місті стільки прекрасних людей, громадян, на яких тримається сьогодення держави, і всі вони – виховані школою!
Ми хочемо розповісти про таку особистість, людину, яка взмозі тримати на своїх плечах найважливіші ділянки суспільного життя, першою йти на вирішення нагальних проблем, безкорисливо допомагати знайомим і зовсім не знайомим людям, що потрапили у скрутні життєві обставини, а ще пам’ятати і бути завжди вдячним людям, які доклали зусиль до формування його власної долі. Мова йде про нашого земляка – Нечипоренка Олександра Сергійовича. 
У далекі 60-70 роки навчався у Люботинській ЗОШ № 4 хлопець із звичайної робітничої сім’ї Сашко Нечипоренко. У зазвичай переповненій дітьми школі виділявся світлою, розумною головою, безмежною любов’ю до спорту та вмінням за себе постояти в таких звичних хлопчачих штовханинах, за що частенько йому діставалося від учителів. А ще у хлопця була велика світла мрія – стати військовим, служити у ракетних військах.
Йшли роки. Олександр успішно закінчив військове училище, охороняв повітряний простір безмежної на той час Батьківщини, мужнів як керівник, як людина, яка може нести  відповідальність за роботу колективу виконавців. На перспективну молоду людину звернули увагу, і ось він уже – Олександр Сергійович – заступник Харківського міського голови,  робота в облдержадміністрації, очолював найбільший в Україні адміністративний район – Харківський.
Не змінили роки в ньому лише одного – щирої любові до рідного міста, людей, що в ньому мешкають. Простий, доступний у спілкуванні, він залишається нашим земляком, активно допомагає школам та спортивній громадськості міста.
Не забуває про тих, хто дав йому путівку у велике життя – про нас – ветеранів праці.
На цьогорічному святі до Дня міста серед кращих працівників Люботина не знайшлося місця освітянам. Там зазвичай – бізнесмени, працівники виконкому та залізниці. Олександр Сергійович виправив ситуацію. До дня працівників освіти він надав можливість взяти участь у безкоштовній автобусній екскурсійній поїздці до міста-героя Севастополя 42 ветеранам освіти та працівникам шкіл міста. А у попередні роки були також поїздки освітян до Києва, на висоту маршала Конєва у Солоницівці, екскурсії для дітей вчителів шкіл міста до Харківського зоопарку. І в кожну поїздку він знаходить час особисто провести нас, сказати для кожного вчителя-ветерана теплі слова поваги та шани.
Ні, не вірте скептикам! Праця освітян – найнеобхідніша і найважливіша для суспільства. Адже коли бачиш таких гідних людей, що виросли у стінах твоєї школи, розумієш –  життя прожите не задарма!

Спасибі тобі, Олександре, Олександре Сергійовичу! Твої життєві успіхи – то успіхи і наші, вчителів, що віддали таким як ти, роки свого життя!

З гордістю, повагою і вдячністю,
колишні працівники ЗОШ №4

 

 
Warning: include(html/template.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168 Warning: include(): Failed opening 'html/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /www/lubotin.com/templates/pwc035_j15/index.php on line 168

Чем больше всего запомнился Вам первый год работы городской власти нашего города ?
 
QR Code